Zostań partnerem lub wystawcą European VR/AR Congress 2017

European VR/AR Congress to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swojej firmy.

 

Partner European VR/AR Congress 2017

Partnerzy European VR/AR Congress to liderzy w dziedzinie nowych technologii. Zostając partnerem tego wydarzenia, dołączysz więc do grona firm stawiających na innowacje i będących w polskiej lub światowej czołówce w swojej branży. Dotyczy to zarówno software’u, hardware’u, jak i kontentu.

Stając się partnerem kongresu, zapewnisz realizację celów Twojej firmy z zakresu PR. Jej logo zamieszczane jest w materiałach kongresowych, na stronie internetowej imprezy, w mediach społecznościowych oraz wielu innych miejscach, gdzie zapowiadany i opisywany jest Kongres, jak choćby przy tekstach prasowych na jego temat.

Dzięki partnerstwu European VR/AR Congress informacja o Twojej firmie może dotrzeć nie tylko do uczestników kongresu, ale poprzez media tradycyjne i społecznościowe, także do szerokiego grona odbiorców – przedsiębiorców, marketerów, innowatorów, dziennikarzy, startupowców, naukowców etc.

Ponadto zostając partnerem głównym lub wspierającym partnerem Kongresu, zyskujesz możliwość przedstawienia swoich produktów i usługi z kongresowej sceny, w formie prezentacji sponsorskiej.

Szczegóły oferty dla sponsorów w katalogu kongresowym – do pobrania poniżej.

Pobierz katalog w formie PDF

 

EVRC EXPO

European VR/AR Congress to nie tylko prezentacje i panele, ale także strefa wystawowa EXPO, dająca twórcom kontentu VR / AR oraz producentom sprzętu, możliwość zaprezentowania swojego dorobku. Stoisko w strefie EXPO daje niepowtarzalną szansę nawiązania relacji z odwiedzającymi je gośćmi, networkingu z obecnymi na kongresie przedstawicielami firm technologicznych oraz przedsiębiorcami reprezentującymi wszystkie branże, a także otrzymania feedbacku od odwiedzających je marketerów, naukowców, mediów i entuzjastów VR / AR.

Dzięki obecność na kongresie licznych przedstawicieli mediów, stoisko w strefie EXPO European VR/AR Congress, to także świetna szansa do działań wizerunkowych i wzmocnienia PR-swojej firmy.

Dodatkowo, każdy wystawca otrzymuje pełen bilet na oba dni kongresu, wraz z zaproszeniem na imprezę networkingową i nieograniczonym dostępem do strefy EXPO. Szczegóły znajdziesz w katalogu do pobrania poniżej.

Pobierz katalog w formie PDF

 

Jeśli masz pytania SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI