Startup Zone na European VR/AR Congress 2017

WSPÓŁORGANIZATOR:

Na listopadową edycję European VR/AR Congress przygotowaliśmy specjalną propozycję dla startupów działających w branży VR / AR – Startup Zone

 

 

 

Wiele polskich startupów wchodzi w rynek VR / AR i pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami, zarówno jeśli chodzi o software, jak i hardware. Z myślą o nich, na listopadową edycje European VR/AR Congress, przygotowaliśmy nowość – Startup Zone, czyli część programu dedykowaną najmłodszym firmom, startującym dopiero na rynku wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

Startup Zone składać się będzie z trzech elementów:

WARSZTAT Z PITCHINGU

Podczas trzeciej edycji European VR/AR Congress odbędzie się również warsztat z pitchingu, na którym dowiesz się jak właściwie przedstawić swój startup przed inwestorami i zwiększyć swoje szanse na pozyskanie dodatkowego finansowania! Branża VR i AR coraz częściej znajduje się w obszarze zainteresowań wielu funduszy inwestycyjnych i aniołów biznesu, ale samo zainteresowanie nie wystarczy. Firm zajmujących się tą branżą jest również z roku na rok coraz więcej. Co zrobić, żeby to właśnie Twój startup zwrócił uwagę inwestorów? Podczas warsztatu dowiesz się, jak to zrobić, a także jakich błędów unikać w kontakcie z funduszami inwestycyjnymi.

Po warsztacie z pitchingu, 10 wybranych uczestników weźmie udział w Business Datingu z inwestorami.

 

BUSINESS DATING Z INWESTORAMI

Business Dating, czyli cykl szybkich 7-minutowych spotkań z przedstawicielami 10 funduszy inwestycyjnych. To niepowtarzalna szansa na zyskanie zainteresowania inwestorów i otrzymanie od nich cennego feedbacku.

Samodzielnie trudno spotkać się z inwestorem, dzięki udziałowi w European VR/AR Congress i wzięciu udziału w Business Datingu, masz okazję spotkać się aż z 10 funduszami, którym przedstawisz swoje innowacyjne rozwiązania oraz zyskasz okazję zdobyć finansowanie na ich realizację.

STARTUP CONTEST - NOWOŚĆ NA EUROPEAN VR/AR CONGRESS!

Najlepiej ocenione startupy  biorące udział w Business Datingu, wystąpią na scenie głównej kongresu! Podczas trzyminutowego pitchu będziesz miał okazję zaprezentować swój startup przed jury i publicznością. Po każdej z prezentacji odbędzie się trzyminutowa sesja pytań od inwestorów.

Podczas Startup Contest powalczysz nie tylko o uwagę inwestorów, ale również o nagrodę główną European VR/AR Congress, a także sławę w mediach branżowych.

Aby wziąć udział w spotkaniach z inwestorami, zapisz się już dzisiaj!

 

Co musisz zrobić, aby wziąć udział?

1. Zapisz się i wyślij nam wypełniony formularz oraz swój PitchDeck (prezentację multimedialną przedstawiającą Twój startup)

2. Weź udział w warsztacie z pitchingu!

3. Bądź 1 z 10 uczestników, którzy wezmą udział w Business Datingu z inwestorami

4. Zostań wybrany przez inwestorów i wystąp na scenie głównej podczas Startup Contest!

 

Warunkiem wzięcia udziału w spotkaniach z inwestorami jest przesłanie wypełnionego formularza oraz PitchDecka (prezentacji multimedialnej). Jest to także równoznaczne z zapisem na warsztat z pitchingu.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Formularze zgłoszeniowe oraz prezentacje prosimy o przesłanie pod adres: vrcongress@startupacademy.pl

 

 

Współorganizatorem Startup Zone jest Startup Academy