Paweł Ruszlewski

Head of Senfino Labs, Chief Design Officer

Paweł Ruszlewski

Head of Senfino Labs, Chief Design Officer

Biografia

Inżynier informatyki, projektant UI/UX, pasjonat filozofii agile. Ukończył studia informatyczne ze specjalizacją multimedia na uczelni Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, w trakcie których rozwinął swoją pasję do projektowania. Obecnie kieruje designem w firmie Senfino przekuwając w zwinny sposób wymagania biznesowe i potrzeby klientów na funkcjonalne i piękne produkty pracując z klientami z Polski jak i z Nowego Jorku. Podczas pracy projektowej w Senfino współpracował z takimi partnerami jak Microsoft, EY, Ghelamco, Play.

W swoim portfolio projektowym posiada między innymi takie produkty jak PizzaPortal, iTaxi, 4FunApp, eFan24 (Projekt zdobył nagrodę projektu roku 2015 PMI Poland Chapter w kategorii projekt zarządzany zwinnie) oraz aplikacje nowojorskiego startupu Shopography.

Oprócz pracy projektanta rozwija również dział Senfino Labs, który eksploruje technologie, których wdrożenie w biznesie będzie dopiero możliwe. Wielokrotny prelegent i panelista w zakresie tematyki immersyjnych technologii na konferencjach takich jak Filmteractive, Game Industry Conference oraz Forum Nowoczesnej Produkcji. Wykładowca na studiach podyplomowych Marketing Internetowy Szkoły Głównej Handlowej w obszarze immersyjnych technologii w biznesie.

Plan przemówień