Akredytacje prasowe na European VR/AR Congress

 

 

Zachęcamy dziennikarzy do akredytowania się na trzecią edycję European VR/AR Congress. 23 i 24 listopada wydarzenie to po raz kolejny zamieni wnętrza Centrum Nauki Kopernik w platformę wymiany wiedzy i doświadczeń na temat wirtualnej rzeczywistości. O akredytacje można ubiegać się od 1 października.

Kongres będzie okazją do wysłuchania prelekcji doświadczonych praktyków, którzy opowiedzą, w jakim stopniu korzysta się już z tych technologii w nauce, biznesie, życiu codziennym i rozrywce. Uczestnicy, podobnie jak w poprzednich edycjach, będą mieli okazję wysłuchać twórców aplikacji, producentów oprogramowania i sprzętu, entuzjastów oraz ewangelizatorów VR i AR, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach, sukcesach i porażkach. Podczas dwóch dni uczestnicy przetestują osobiście innowacyjny sprzęt, poznają najnowsze projekty powstałe w tych technologiach w Strefie Expo, a także dowiedzą się o praktycznym zastosowaniu VR i AR podczas warsztatów.

Zainteresowani dziennikarze mogą akredytować się na wydarzenie za pomocą wydarzenia umieszczonego na stronie: vrarcongressakredytacje.evenea.pl

Nadchodzące wydarzenie będzie już trzecią odsłoną kongresu. Dwie poprzednie edycje odwiedziło w sumie 910 gości, prelegentów i panelistów z 14 krajów oraz 68 dziennikarzy z 37 redakcji. Dotychczas z wydarzeniem współpracowali m.in.: Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl, Co Jest Grane, PRESS, LOGO, Player, VR Hunters, PIXEL, Wirtualna Polska, PRoto, SocialPress, MarketingLink, Virtual Reality Reporter, VR Focus oraz IT Resseller.

 

W przypadku pytań związanych z możliwością uzyskania akredytacji, zapraszamy do kontaktu:

Marta Wojakowska, marta.wojakowska@krakow.agora.pl, tel. 507 023 842