Kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas
Organizacja wydarzenia

Dyrektor  wykonawczy Kongresu
Piotr Graszek

kom. +48 507 094 186
e-mail: piotr.graszek@agora.pl

 

Program VR Congress

Dyrektor programowy Kongresu
Katarzyna Jaklewicz

kom. +48 666 008 089
e-mail: katarzyna.jaklewicz@agora.pl

Sponsoring i stoiska EXPO

Warszawa
Katarzyna Pietraszewicz

kom. +48 501 323 073
e-mail: katarzyna.pietraszewicz@agora.pl

 

Sponsoring i stoiska EXPO

Warszawa
Angelika Angel

kom. +48 507 095 331
e-mail: angelika.angel@agora.pl

 

Sponsoring i stoiska EXPO

Warszawa
Marcin Lekston

kom. +48 507 095 428
e-mail: marcin.lekston@agora.pl

 

Rezerwacja i zakup biletów

Biuro
Organizacyjne Kongresu

tel. +48 22 555 61 49
rezerwacje@konferencje.agora.pl

Sponsoring i stoiska EXPO

Poznań
Adam Czepanis

kom. +48 507 094 640
e-mail: adam.czepanis@poznan.agora.pl

 

Event Manager

Warszawa
Martyna Książek

kom. +48 507 095 958
e-mail: martyna.ksiazek@agora.pl

 

PR Manager

Kraków
Marta Wojakowska

kom. +48 507 023 842
e-mail: marta.wojakowska@krakow.agora.pl